do góry
  • Godziny pracy urzędu:
    Pn.:
    7.00 - 17.00,
    Wt - Cz:
    7.00 - 15.00,
    Pt:
    7.00 - 13.00
    e-mail
  • ul. Jana III Sobieskiego 290a
    42-580 Wojkowice
  • tel.
    32 769-50-66
    fax
    32 769-50-73
Wojkowice herb
Uprzejmie informujemy, że z powodu wysokich temperatur w dniach 11-13.08 Urząd będzie czynny w godzinach 7:00 - 13:00.Sytuacja epidemiologiczna na terenie powiatu będzińskiego Zmiany organizacyjne z powodu termomodernizacji Uprzejmie informujemy, że do odwołania w poniedziałki Urząd Miasta będzie otwarty dla interesantów do godziny 15:00.
Strona główna Aktualności
06 lipca 2020
kategoria:
Wojkowice
 

Tegoroczne wakacje będą wyjątkowe – pierwszy raz w niepewnych czasach epidemii, pierwszy raz po długim czasie spędzonym na nauce w domu. Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach proponuje więc chwilę wytchnienia od domowych oraz szkolnych obowiązków i zaprasza dzieci na w pełni bezpieczne zajęcia i warsztaty wakacyjne. Dwa razy w tygodniu od 8 lipca zapewnimy w przyjaznej atmosferze ciekawe zajęcia dla najmłodszych, które rozwiną ich talenty w różnych dziedzinach. Na warsztaty obowiązują zapisy, bowiem ze względów sanitarnych liczba miejsc jest ograniczona.

Kto pierwszy ten lepszy, zachęcamy więc do rezerwowania miejsc!

Dwa razy w tygodniu będą się odbywały warsztaty dla dzieci od 5 do 15 roku życia. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie – zarówno miłośnicy klocków Lego i konstruowania skomplikowanych budowli jak i wielbiciele sztuki i prac plastycznych.

W cztery kolejne środy zapraszamy na różnorodne warsztaty plastyczne w plenerze! Zaczniemy od prawdziwie malarskich zajęć przy sztalugach na podwórku MOK-u od strony sali widowiskowej. W przyjemnej atmosferze każdy będzie mógł poczuć się jak prawdziwy artysta. Następne warsztaty będą inspirowane podwodnym światem morskich opowieści, zaprosimy dzieci do twórczych działań związanych z górskimi wędrówkami i spacerem po lesie – a jak wiadomo natura i wszystko co z nią związane dobrze wpływa na nasze samopoczucie.

Dla odmiany w piątki będą się odbywały godzinne zajęcia z robotyki! I tutaj zachęcamy nie tylko młodych majsterkowiczów i informatyków, ale wszystkich którzy chcą się czegoś dowiedzieć o programowaniu, a nawet projektowaniu gier komputerowych. Zajęcia będą tematycznie nawiązywały m.in. do Minecrafta oraz klocków Lego.

Udział w zajęciach jest płatny. Koszt każdorazowych zajęć wynosi 20 zł.

Zajęcia będą prowadzone w reżimie sanitarnym wprowadzonym Zarządzeniem Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach zgodnym z wytycznymi GIS.

Zapisy pod numerem telefonu – 32 769 64 82.

Bezpośrednio przed zajęciami należy dostarczyć podpisany komplet dokumentów – do pobrania poniżej.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H