do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Zasady funkcjonowania Urzędu Miasta Wojkowice i jednostek podległychZmiana lokalizacji przystanków autobusowychPODATKIKORONAWIRUS - SPRAWDŹ KOMUNIKATY!
Strona główna Aktualności
16 października 2019
kategoria:
Wojkowice

Wszyscy fani alternatywnego rocka, a przede wszystkim grupy założonej przez Tomasza Lipnickiego w 2000 roku już zacierają ręce bo nadchodzi nowe! Zespół ogłosił premierę najnowszej płyty - "Mosty, rzeki, ludzie", a co za tym idzie wyrusza w trasę koncertową. Tak się składa, że w tym muzycznym tournee nie pominie również Wojkowic, więc będziemy mieli świetną okazję do wysłuchania jeszcze świeżych kawałków z nowego krążka. Koncert Lipali odbędzie się w wojkowickim MOK-u 22 listopada o godz. 19.00. Będzie mocna, rockowa muzyka, świetny skład i same nowości! Bilety w cenie 40 zł będą do nabycia w kasie MOK lub online na https://bilety.mokwojkowice.pl

Lipali jest zespołem, który przez lata rozwijał się, pod względem muzyczny ale również składu i co za tym idzie nowej jakości. Rozpoczynając przygodę z projektem Lipali, Tomasz Lipnicki zakładał, że będzie to projekt solowy, a obecnie już przy 4-osobowym składzie doczekaliśmy się kilku płyt, wielu muzycznych odkryć i kawałka niezłej historii, a co za tym idzie - również kolejnych odsłon grupy. W tym roku zespół w składzie : Tomasz "Lipa" Lipnicki, Łukasz "Luk" Jeleniewski, Roman Bereźnicki oraz Łukasz "Gajowy" Gajowniczek wyruszają na promocję nowej płyty pt. " Mosty, rzeki, ludzie". Ich ostatnia płyta "Fasady" okazała się hitem pełnym nie tylko "brudnego" rocka, ale również wielu eksperymentalnych brzmień, co daje nam nadzieję, na wiele mocnych wrażeń, również przy okazji nowego albumu. Czekamy z niecierpliwością i zachęcamy do szybkiego rezerwowania biletów. Zapraszamy do Wojkowic!

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H