do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Zasady funkcjonowania Urzędu Miasta Wojkowice i jednostek podległychZmiana lokalizacji przystanków autobusowychPODATKIKORONAWIRUS - SPRAWDŹ KOMUNIKATY!
Strona główna Aktualności
18 października 2019
kategoria:
Wojkowice

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach ogłasza powiatowy konkurs plastyczny pod hasłem: „Przyjaźń niejedno ma imię”. Różne oblicza przyjaźni, czym jest dla nas przyjaźń, w jakich momentach przyjaciele są nam potrzebni – na te stwierdzenia i pytania być może będą sobie odpowiadać uczestnicy przed przystąpieniem do naszego konkursu. Temat jest ciekawy i otwarty na wszelkie interpretacje, tak więc wszyscy utalentowani młodzi plastycy –przygotujcie pędzle, kredki, ołówki i zgłoście się do twórczej zabawy!

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkół podstawowych. Każdy zostanie oceniony w odpowiedniej kategorii wiekowej. Również każdy z uczestników może dostarczyć do dwóch prac wykonanych w dowolnej technice plastycznej. Tutaj ogranicza was jedynie wyobraźnia – mogą to być prace malarskie, rysunkowe, kolaże a także grafika komputerowa. Ważne jest aby wykonane przez was rysunki i obrazy były zgodne z tematem przewodnim. „Przyjaźń niejedno ma imię” to zagadnienie odnoszące się do osobistych doświadczeń, do własnych wyobrażeń na temat prawdziwego przyjaciela, a także tego z czym kojarzy nam się to piękne uczucie. Zachęcamy do kreatywnych i oryginalnych rozwiązań, do zabaw plastycznych, które będą was cieszyć i pomogą w pomysłowy sposób poradzić sobie z zadanym tematem.  Na gotowe prace czekamy do 31 października do godz. 15.00, można je dostarczać osobiście do MOK-u lub za pośrednictwem poczty. Warunkiem uczestnictwa jest również prawidłowe wypełnienie karty zgłoszenia. Więcej informacji w regulaminie dostępnym na stronie - https://www.mokwojkowice.pl/event/konkurs-plastyczny-przyjazn-niejedno-ma-imie/

 

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H