do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  Pn.:
  7.00 - 17.00,
  Wt - Cz:
  7.00 - 15.00,
  Pt:
  7.00 - 13.00
  e-mail
 • ul. Jana III Sobieskiego 290a
  42-580 Wojkowice
 • tel.
  32 769-50-66
  fax
  32 769-50-73
Wojkowice herb
Uprzejmie informujemy, że z powodu wysokich temperatur w dniach 11-13.08 Urząd będzie czynny w godzinach 7:00 - 13:00.Sytuacja epidemiologiczna na terenie powiatu będzińskiego Zmiany organizacyjne z powodu termomodernizacji Uprzejmie informujemy, że do odwołania w poniedziałki Urząd Miasta będzie otwarty dla interesantów do godziny 15:00.
Strona główna Aktualności
13 stycznia 2020
kategoria:
Wojkowice

Tegoroczne ferie zimowe w naszym województwie rozpoczynają się już w połowie stycznia. Czy zima nadejdzie naprawdę i śnieg zaskoczy nas w tym czasie? Mamy nadzieję, że tak, ale równie mocno jak śniegu oczekujemy wspólnych zabaw i zajęć organizowanych w tym okresie przez różne wojkowickie instytucje – w tym również Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach. Od 13 do 26 stycznia zaplanowano bowiem wiele interesujących zajęć dla dzieci pasjonujących się sportem, tańcem, zabawami plastycznymi i nie tylko – każdy na pewno znajdzie w programie akcji „Ferie w mieście” coś dla siebie! Do udziału w zajęciach zaprasza również Burmistrz Miasta Wojkowice Tomasz Szczerba.

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach w ramach ferii przygotował program warsztatów i zabaw odbywających się trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki. W tym czasie na dzieci czekać będą gry i zabawy ruchowe oraz wiele kreatywnych zajęć, w tym warsztaty plastyczne. Odbędzie się również zabawa karnawałowa planowana pod koniec pierwszego tygodnia ferii. Ciekawą atrakcją będą zajęcia zumby dla dzieci oraz tworzenie kartek 3D z okazji Dnia Babci i Dziadka. W zimową akcję jak co roku włącza się również Placówka Wsparcia Dziennego „Tlen”. Zarówno na ul. Sobieskiego jak i w świetlicy środowiskowej przy ul. Sucharskiego przewidziano bardzo atrakcyjny program dla dzieci. Będą gry planszowe, warsztaty kulinarne, konkursy, zimowe seanse filmowe, multimedialne niespodzianki oraz wiele innych równie ciekawych aktywności. A jeżeli macie ochotę na trochę ruchu i zdrowej rywalizacji to w Szkołach Podstawowych nr 1 i 3 od 21 do 24 stycznia będą się odbywały zajęcia sportowe dla różnych grup wiekowych. Jest więc w czym wybierać, tym bardziej, że wszystkie atrakcje są darmowe i nie wymagają wcześniejszych zapisów. W każdym momencie można dołączyć do grupy i dobrze bawić się w gronie rówieśników pod okiem opiekunów. Ogłaszamy więc, że sezon na zimowe zabawy już prawie rozpoczęty i niecierpliwie na Was czekamy!

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H